Dlaczego facet jest wredny po rozstaniu

Dlaczego facet jest wredny po rozstaniu

Ten artykuł jest owocem współpracy naszej redakcji z portalem internetowym mojedrinki.pl

Po rozstaniu, facet może być dla Ciebie wredny. Problemem jest to, że prawdopodobnie nie zrobił nic, aby cię skrzywdzić, ale jego własne ego zostało posiniaczone. Próbuje chronić siebie przed postrzeganą stratą, która może oznaczać dowolną liczbę rzeczy.

Na przykład, może próbować trzymać cię na dystans w nadziei, że ruszysz dalej. Albo może udawać, że jest zaskoczony, gdy go widzisz. Może to być oznaką braku poczucia własnej wartości. Ważne jest, aby pokazać mu, że dbasz i szanujesz go, nawet jeśli nie lubisz jego zachowania.

Innym powodem, dla którego facet może być dla ciebie niemiły po rozstaniu, jest to, że wciąż jest w stanie żalu. Żałoba nie jest czymś, co jest jednym etapem, nie ma początku i końca. W tym czasie będzie odczuwał szeroki wachlarz emocji. Niektóre z nich są zdrowe i podejmie odpowiednie kroki, aby przejść dalej, a inne nie.

Posiadanie trudnego czasu radzenia sobie z rozstaniem nie jest czymś, czego należy się wstydzić. To normalne, że po rozstaniu odczuwamy złość, a także dezorientację i smutek. Wielu mężczyzn nie zdaje sobie sprawy, że te uczucia są naturalne. Niestety, może to prowadzić do drobnych bójek, a nawet obraźliwych zachowań. Istnieją jednak kroki, które możesz podjąć, aby uchronić się przed krzywdą ze strony ex.

Najlepszym sposobem radzenia sobie z tym jest danie znać swojemu byłemu, że jesteś w porządku. Jeśli spróbuje użyć cię jako narzędzia do zemsty lub odwetu, powinieneś odejść od niego. Powinieneś również dać mu pokój do uzdrowienia. Nie wywołuj w nim poczucia winy, bo tylko spowodujesz, że będzie miał trudniejszy czas na pokonanie ciebie.

Inną rzeczą, która może być znakiem, że facet jest dla ciebie wredny po rozstaniu, są jego działania mające na celu odwrócenie uwagi od twoich emocji. Jeśli jest singlem, może próbować zaprzyjaźnić się z innymi dziewczynami lub spędzać czas w swojej ulubionej kawiarni. Te działania są często jedynymi rzeczami, które powstrzymują go od puszczenia jego krzywdy.

Widząc, że facet zachowuje się jak palant po rozstaniu, nie zawsze jest łatwo to zaakceptować. Ale, to również nie jest coś, co musisz zaakceptować. Wielu facetów ma trudny czas na rozmowę z ich ex, więc to do ciebie należy dać mu przestrzeń, której potrzebuje, aby przetworzyć swoje uczucia.

Zachowywanie się po rozstaniu jest oznaką złej samooceny. Kiedy człowiek czuje się niegodny, będzie lash out. Może być nadmiernie zazdrosny o faceta, z którym się spotykasz. Alternatywnie, może zachowywać się jak palant, ponieważ został oszukany lub był ofiarą twoich działań.

Przechodzenie przez złamane serce to dużo pracy. Wymaga trochę cierpliwości i samoświadomości. Czasami facet może być naprawdę otwarty na temat swoich uczuć i może być skłonny do rozmowy o tym, co poszło nie tak w związku. Niemniej jednak, jeśli on działa na zewnątrz lub jest nadmiernie clingy, będzie sprawiał, że poczujesz się źle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *