Dlaczego Tarot jest niebezpieczny

Dlaczego Tarot jest niebezpieczny

Prezentujemy Państwu artykuł stworzony w harmonijnej współpracy z seniorznaczyszacunek.pl

Jeśli słuchasz wiadomości i popkultury od jakiegoś czasu, prawdopodobnie słyszałeś, że Tarot jest niebezpieczny. Prawdopodobnie czytałeś artykuły opisujące, jak ludzie zostali spaleni przez wróżenie lub jak odczyty tarota wywróciły ich życie do góry nogami.

Jednak prawda jest taka, że Tarot nie jest niebezpieczny. Można go wykorzystać, aby poprawić swoje samopoczucie. Może również pomóc ci uzyskać wgląd w twoją podświadomość. Ale może też uczynić cię podatnym na demoniczną obsesję.

Wróżenie jest formą czarnej magii. Biblia jest w tej kwestii jednoznaczna. Mojżesz ostrzegał Izraelitów, aby nie oddawali czci bożkom i czarodziejom. Kiedy Izraelici zignorowali Boga, pozwolili swoim wrogom przejąć nad nimi kontrolę. W Księdze Kapłańskiej Bóg nakreślił przykazania dla dzieci Izraela.

Wróżenie z przyszłości jest jedną z tych praktyk. Ta praktyka jest naruszeniem pierwszego przykazania. A Jezus powiedział swoim uczniom, że „jak wierzysz, tak będziesz”. Jeśli więc używasz tarota, aby otrzymać ukrytą wiedzę, odrzucasz Bożą opatrznościową opiekę nad światem i otwierasz się na demony.

Możesz jednak używać tarota jako sposobu na wzrost w swojej duchowej podróży. Tak jak książka może być dobra lub zła, tak karty tarota mogą dostarczyć ci pozytywnych lub negatywnych spostrzeżeń. Dlatego musisz uważać na to, jak interpretujesz karty.

Jeśli jesteś zainteresowany wróżeniem, ale obawiasz się jego potencjalnych niebezpieczeństw, zapytaj swoich protektorów, zanim zaczniesz. Na przykład, jeśli jesteś osobą paranoiczną, możesz poprosić swojego anioła stróża o ochronę. Inną opcją jest poszukanie medium, medium lub terapeuty, który jest dobrze zorientowany w egzorcyzmach.

Chociaż karty tarota nie są nieomylne, mogą być używane do zapewnienia wglądu w twoją podświadomość. Są świetnym sposobem na zastanowienie się nad swoją obecną sytuacją i uzyskanie wglądu w swoje życie. Niektórzy ludzie uważają je za bardzo pomocne w kwestiach zdrowia psychicznego. Jednak nie nadają się one do diagnozowania chorób fizycznych.

Jedną z najbardziej niebezpiecznych rzeczy w wróżeniu jest to, że daje ono szansę na obsesję i podatność na demoniczne wpływy. Wpływy te nie ograniczają się do psychików. Ludzie, którzy pobierają opłaty za wróżenie, często wykorzystują smutek innych. Ci, którzy to robią, często oferują fałszywe pocieszenie i dają fałszywe poczucie władzy.

Podczas gdy jest wiele osób, które były w stanie odwrócić swoje życie za pomocą tarota, są inni, którzy są całkowicie zagubieni. Dobry czytelnik tarota może pomóc ci zrozumieć twoją osobistą historię i pomóc ci osiągnąć głębszy poziom samoświadomości.

Ale podczas gdy używanie tarota nie jest złe, istnieje wiele błędnych przekonań na temat mocy tarota. Ludzie mogą się obawiać, że otwierają się na demony lub że grozi im krzywda własna lub bliskich. Istnieje kilka powodów, dla których jest to prawda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *