Jak dowiedzieć się dlaczego facet odpycha po zerwaniu

Jak dowiedzieć się dlaczego facet odpycha po zerwaniu

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, dlaczego facet mówi z powrotem po rozstaniu? Mężczyźni nie zawsze są świetni w mówieniu ci, jak się czują, a także nie lubią czuć się gorszymi. Ale oni chcą wiedzieć, co się stało. Mogą nawet być na rynku dla drugiej szansy. Jeśli twój ex ignoruje cię, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby wygrać go nad.

Po pierwsze, ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że mężczyźni są szkoleni, aby umieścić na twardym zewnątrz. Mają trudny czas radzenia sobie z emocjami. W rzeczywistości, zwykle nie mają pojęcia, jak pokazać swoje uczucia. Dlatego często uciekają się do udawania obojętności. To może być bardzo trudna pigułka do przełknięcia. Warto uznać, że to zachowanie jest nie tylko niezdrowe dla twojego związku, ale także dla niego.

Po drugie, nie ma nic gorszego niż bycie ignorowanym przez swojego znaczącego partnera. Kiedy twój mężczyzna przestaje odpowiadać na twoje teksty i połączenia, może czuć się tak, jakbyś zmierzał donikąd. Jednak nie musi tak być. Możesz podjąć kroki, aby uczynić siebie priorytetem i pozwolić mu dostać się na jego życie.

Jak próbujesz dowiedzieć się, dlaczego facet odezwał się po dużym rozstaniu, prawdopodobnie będziesz pod wrażeniem liczby sposobów, w jakie ma dobrą wymówkę. Może unikać rozwiązania konfliktu lub może po prostu być zajęty. Jeśli nie zwraca twoich telefonów, możliwe, że po prostu się z tobą droczy.

Wreszcie, możesz być w stanie zauważyć małe, ale znaczące, zmiany, które zrobił w swoim zachowaniu. Na przykład, mógł zmienić swoje zdjęcie profilowe w mediach społecznościowych. Albo może ponownie rozbudził swoje zainteresowanie tobą. Chociaż są to wszystkie dobre powody, aby odzyskać kontakt z byłym kochankiem, nie są to jedyne czynniki do rozważenia.

Najlepszym sposobem na stwierdzenie, czy twój facet jest prawdziwym wyznawcą, jest zwrócenie uwagi na jego nawyki. Jednym z najprostszych sposobów, aby to zrobić, jest sprawdzenie, czy bierze jakiekolwiek zainteresowanie twoimi hobby. Posiadanie własnego hobby może pomóc ci poczuć się lepiej o sobie, a to może dać ci poczucie spełnienia, aby wiedzieć, że robisz rzeczy, które lubisz.

Kolejną przydatną wskazówką jest uważanie na flaky. Wielu facetów nie jest świetnych w radzeniu sobie z ich emocjami, więc często będą próbowali zrobić wszystko, co w ich mocy, aby uniknąć zablokowania lub poczucia niedocenienia. Nawet jeśli nie robią nic zbyt wielkiego, tym bardziej możesz dać im przestrzeń, tym lepiej będziesz.

Oczywiście, musisz być ostrożny, aby nie stać się cyber-stalkerem. Twój były może być takim samym maniakiem jak ty i może mieć pokusę wykorzystania twoich kont na portalach społecznościowych do szpiegowania cię. Aby nie dać się wciągnąć w ten wir, upewnij się, że wysyłasz jakieś gesty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *