Dlaczego facet nie odzywa się po rozstaniu – Jak sprawić by rozmowa z byłą była przyjemniejsza

Dlaczego facet nie odzywa się po rozstaniu - Jak sprawić by rozmowa z byłą była przyjemniejsza

Dlaczego facet nie odzywa się po rozstaniu może być mylącą sprawą. Zamiast próbować rozszyfrować jego zachowanie, powinnaś skupić się na sobie. Możesz to osiągnąć, dostosowując swój harmonogram i robiąc czas dla siebie. Wynikający z tego spokój sprawi, że rozmowa z Twoim ex będzie tylko przyjemniejsza.

Istnieje wiele powodów, dla których twój facet może nie być zainteresowany ponownym rozpaleniem romansu. Może obawiać się tego, co możesz powiedzieć, lub może nie być skłonny do zadośćuczynienia. W rzeczywistości może po prostu chcieć zapomnieć o całej sprawie. Jeśli tak jest, powinieneś dać mu dużo czasu, aby przejść dalej bez ciebie.

Próba nakłonienia swojego ex do wykonania pierwszego ruchu tylko go zirytuje. Lepszym podejściem jest pozostawienie go, aby tęsknił za tobą. Twój ex będzie wysyłał SMS-y, gdy będzie potrzebował porozmawiać z tobą, więc najlepiej zejść mu z drogi. Pomoże to również ustalić twoje osobiste granice.

Nie jest tajemnicą, że niektórzy mężczyźni lubią utrzymywać swoje rozmowy krótkie i słodkie. Nawet jeśli spróbujesz zaangażować swojego byłego w rozmowę, może być trudno utrzymać dyskusję, zwłaszcza jeśli masz zły dzień. Ale jeśli twój ex jest porządną osobą i jesteś miłą osobą, będzie słuchał twoich obaw. I może nawet skończyć się docenieniem twojego wysiłku.

Uzyskanie starego człowieka, aby wykonać pierwszy ruch, nie zawsze jest łatwe. Być może będziesz musiał postawić na szali trochę własnego ego. Na przykład, możesz zażądać dodatkowego czasu. Nie przesadzaj jednak, bo może to wywołać efekt odwrotny do zamierzonego.

Istnieje wiele sposobów, aby to zrobić. Jednym z nich jest wysłanie mu serii gestów rąk, które widziałeś już wcześniej. Innym jest poproszenie go o wyjaśnienie swoich intencji. Jeśli nie potrafi, możesz podjąć rozmowę w bardziej bezpośrednim kierunku.

Istnieje kilka innych kroków, które możesz podjąć, aby zachęcić swojego ex do wyciągnięcia do ciebie ręki. Obejmują one nie kontaktowanie się z jego przyjaciółmi. Jednakże, jeśli nie jest skłonny do bycia tak nieuchwytnym, jak możesz chcieć, aby był, prawdopodobnie powinieneś przeciąć swoje straty i pozwolić mu odejść.

Być może najważniejszym krokiem jest ustalenie granic. Nigdy nie powinieneś kontaktować się ze swoim byłym w środku nocy. To może brzmieć trochę banalnie, ale to prawda. Tylko dlatego, że kochasz swojego ex, nie oznacza, że musisz być wokół niego przez cały czas. To powiedziawszy, powinieneś spróbować ograniczyć swój kontakt do pór dnia, kiedy wiesz, że jest mniej prawdopodobne, że będzie w pobliżu.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że musisz być czymś więcej niż ładną twarzą. Mężczyzna, który nie okazuje swoich uczuć, to mężczyzna, który nie jest wart Twojego czasu. Tak więc, jeśli szukasz najbardziej skutecznego sposobu, aby przejść dalej, musisz podjąć niezbędne kroki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *